project11 daewoo nexia

Project11 z Ruska


A máme tu zase jeden přírůstek do galerie, který mi přišel z Ruska. Člověk, co mi tuhle kárku poslal, prý není majitelem, ale ta nexie je jeho známého. A teď přijde to hlavní. Tato nexie má označení PROJECT11. Číslo v názvu mi moc není jasné, ale snad to zjistím :))

Project11 z Ruska

Na první pohled auto vypadá, jako by bylo jen celé ospoilerované, ale po bližším prozkoumání to tak není, neboť je vidět, že majitel si dal se svým projektem dost práce a pod kapotou je motor z Daewoo Lanos a o přímé sání s kužel. filtrem.

Sportovní filtr

Samozřejmě by to nebyl správný tuner, kdyby neměl upravenou i výfukovou soustavu s laděným koncovým tlumičem, což je dobře vidět na obrázku.

Co mě ale na tomto sedanu zaujalo, byly čiré světlomety, a to vepředu i vzadu. Pokud byste o toto měli zájem, tak vidím jedinou možnost jako vyrazit na výlet na „východ“, protože tam nexií jezdí dost a asi se jim i toto vyplatí vyrábět. U nás by o tyto světla mělo zájem tak 10 lidí, takže to by asi nemělo význam vůbec vyrábět. Holt nexie není právě moc upravované auto, což je myslím si, škoda, protože jak je vidět třeba v Galerii, po pár úpravách to je super auto, ale ani v sérii není „k zahození“. Hlavně 3D model svádí k úpravám.

Jak jsem se zmínil už na začátku článku, tak tento projekt má pár plastových doplňků, kterými jsou přední spoiler a na nárazníku nechybí tahokov s dodělanými mlhovkami, prahy, zadní spoiler na kufru i pod nárazníkem. Pěkně autu sluší i bílé boční blinkry.

A samozřejmě když už je udělaný motor i vzhled-styling, tak na řadu přichází interiér. Kdo dnes nemá v autě DVD přehrávač s výklopným dispejem, jako by nebyl. A v Rusku to platí dvojnásob 🙂

Tímto se s vámi loučí PROJECT11 a já doufám, že pokud u této cool nexie proběhnou ještě nějaké úpravy, tak že náš web bude první, kdo o tom bude informovat.

Pokud i vy máte zajímavou nexii a rádi byste se s ní prezentovali na těchto stránkách, tak to není vůbec žádný problém. Samozřejmě ve vyjímečných případech by bylo možné napsat článek o jakémkoliv modelu. Přestože jsme web o nexiích, je dobré vědět, co se děje na automobilové scéně.

Související:

Sdílejte článek s přáteli