Daewoo Nexia servisní prohlídky

Daewoo Nexia servisní prohlídky


Na této stránce najdete technické údaje, kdy je po 10 a 15 tisících kilometrech co třeba vyměnit. Tyto údaje jsou převzaty ze stránek www.autobalvin.cz, které se nyní věnují jinému typu aut, než Daewoo a protože jsem dostal svolení tyto údaje zde uveřejnit, tak tímto děkuji webmasterovi „bývalé“ stránky, že jsem zde toto můžeme mít 😉

Pokud jsou k jednomu modelu vozu prohlídky po několika intervalech (typicky 10.000 a 15.000 km), znamená to, že vozidla tohoto modelu měla podle datumu výroby prodloužený interval prohlídek. Je třeba použít vždy správný formulář, v případě záměny může dojít k vynechání některé zásadní operace.

Formuláře jsou pouze orientační, platné a jediné správné jsou intervaly prohlídek, uvedené vždy v příslušné servisní knížce či v návodu k obsluze toho-kterého vozu.

Ve formuláři černé políčko (tiskne se také jako ruka – jak kdy …) znamená provést výměnu – záměnu, zaškrtnuté políčko (tzv. „fajfka“) provést kontrolu, případně doplnění – seřízení, prázdné políčko znamená, že se práce nevykonává. Otazník znamená, že se položka provádí v případě potřeby dle aktuálního stavu vozidla.

V této tabulce najdete, co je kdy třeba vyměnit po ujetí 10 a 15 tisíc km.

Tabulka ve formátu ms excel ke stažení ZDE

Sdílejte článek s přáteli