Vital – Auto – Servis, s.r.o. / Ital Car Auto Servis


Hodnocení dalšího autoservisu z Prahy mi přišlo od Vandy.

Vital – Auto – Servis Praha

Tak jsem absolovovala ten autoservis. Je to ten v Radotíně – Výpadová 1147.
Moje auto má tu závadu, že během jízdy, bez jakékoli příčiny chcípne motor. Podotýkám, že se to stává i když jedu konstantní rychlostí, bez nutnosti přeřazování. (Tedy není to špatným řazením 🙂
Auto mi připojili na scaner, nic nezjistili. Tak jsem to tam nechala 3 dny na „zkoumání“. Proměřili elektriku, vyčistili nějaký ventil a nakonec konstatovali, že motor je vpořádku a že to patrně dělá imobilizér. Tak jsem ho chtěla odpojit. Když to rozebrali, tak se ukázalo, že ten imobilizér nedrží na místě, kam byl původně upevněn, tak ho upevnili zvovu a nechali aktivní.
Celé to stálo 1110 Kč. Auto chcípá stále. Tak nevím. Zkusím nechat odpojit ten imobilizér a jestli to bude dál zlobit, tak asi budu muset vyměnit řídící jednotku.
Ještě k tomu servisu. Nijak si na ně nestěžuju, chápu, že takhle závada je podobného rázu, jako když Windows nahlásí neplatnou operaci. (Někdy Daewoo podezírám, že v řídící jednotce je program od Microsoftů 🙂 Moje auto chce prostě občas restartovat. 🙁
Akorát když se člověk snaží ten servis najít, tak je to dost velký zmatek. Na internetu mají stránky http://www.eol.cz/daewoomotor/kontakt.html, kde jsou pod názvem VITAL – AUTO – SERVIS, s.r.o.
Pod tímto názvem jsou i v telefonním seznamu. Na razítku na faktuře mají Ital Car Auto Servis. Když tam člověk volá, tak se ozve Kia servis a tohole označení mají i na budově. Je to dost zmatek.

Související:

Sdílejte článek s přáteli