Autokomplex Daewoo – Praha Modřany


První hodnocení pražského autoservisu poslal Serpico.

Autokomplex Daewoo – Praha Modřany

Tedy mám první hodnocení, bohužel je to nedostatečná -5- .
Oprava vozu po drobné kolizi, v podstatě narovnání chladičové stěny, výměna kapoty včetně přestříkání – cena 55 tis. Kč. Lakovaní kapoty bez stříknutí základ barvy, lakýrník barvoslepý úplně jiný odstín, jedná se o žlutou metallic ( zářivá žlutá ), účtovám levý reflektor ačkoliv bylo vyměněno pouze sklo ( pravý reflektor stál asi 4 200 Kč, to beru – odpovídá ). Narovnání chladičové stěny provedeno mizerně, nepasuje blatník s nárazníkem ani blinkry se světly. Práce opravdu na nedostatečnou, na závěr jsem mimo opravu po nehodě navíc zadal výměnu palivového filtru a když jsem podíval vpravo pod vůz žasnul jsem, mechanikovi pantáta nepůjčil klíč číslo 15, komplet sežvýkáno sikama, kamarádi varuji Vás předem anebo “ Chcete zkurvit auto Autokomplex Modřany DAEWOO MOTOR je tu pro Vás, mají dvě adresy: Amortova 7 Praha 4- Modřany nebo autosalon a servis Komořanská 901 Praha 4- Modřany. Nakonec kamarádovi tam servali závit pro svíčku stálo ho to 10 tis. Kč, má 1,5 16 ventil chlapci jsou tam asi príma, dělejme si reference, ušetří nám to peníze. Ještě bych to doplnil, já jsem hodnotil jenom provedenou práci. Je třeba hodnotit prostředí, slušnost a ochotu přijímacího technika, v Modřanech byl príma – Já na Vás nemám čas! Třikrát mi vyčetl, že po mé kolizi na mě čekal půl hodiny po pracovní době, čekal ale na svou práci, pracuji v obchodní činností a dobře vím o čem mluvím. Jsem pro hodnocení více faktorů, prostředí, pánové opravdu si můžeme vybírat, přidejte své zkušenosti, snažme se být maximálně objektivní, vaše auto je následně dokladem Vaší pravdomluvnosti, pánové, já když vjedu do Carrefouru na Smíchově, tam mají zářivky a ono mi to nasvítí to auto,ale to je úplně jinej lak, kdyby tak…., čtrnáct dní srá..

Vážení kamarádi,
dopisující na web. Nexia, je príma že správce operativně nám dává prostor, dnes dám k lepšímu opačné jednání v servisu oproti Autokomplexu Daewoo Modřany a připojím přání zda je možné se informovat o cenách náhradních dílů, myslím že obecný přehled by nám určitě usnadňoval nákupy, vím něco o maržích a jejich velmi proměnlivých rozdílech, dokonce se může nabízet i určitá obchodní činnost v náš prospěch. Zbývalo by vybrat toho nejlevnějšího dodavatele a uskutečnit množstevní obraty, nevím kolik lidí nebo jak hezky říkáte človíčků je na tomto webu, napadá mi to proto, v nabídce je opravdu velký přetlak a určitě by nám někdo rád prodával náhradní díly. Je to jenom další využití internetu,
který má nepředstavitelné možnosti. Přiznávám je to okamžitý nápad, skrývá moc práce. Můj prvotní zájem byl konkurenčně urychlit tržní proces v nekvalitních servisech, tak aby nás již déle neničily, prostá výměna zkušeností, servis si musí vážit zákazníka, přináší si mu práci.. Jeden nespokojený zákazník, špatně provedená oprava musí nutně odradit nejenom toho jedneho chudáka, ale musí odradit dalších deset a mnohem víc potenciálních, kteří přeci nebudou riskovat, sociální hájemství zmetků již dávno skončilo.

Pro další použití uvádím mnou nakoupené díly:
Hlavní spojkový válec u pedálu cena s DPH 1 372,–Kč FIAT I. C. S. , Ital Car Servis s.r.o.
Výpadová 1147 – 153 00 Praha 5
Dříve garanční servis pro Daewoo, nyní je jenom opravují, příjemné jednání dal jsem zálohu
druhý den jsem si vyzvedl pumpu.
V servisech styl ala Modřany, pane to bude stát 3 000,– až 3 500,–, musíme vypustit vodu atd. to je naprosto zbytečné, stačí upustit trochu tak aby nebyla v zásobní nádržce, odšroubovat dva šrouby, které ji drží a odklonit ji do prostoru k hlavám válců, pak je trochu obtížnější uvolnit spodní šroub s maticí, je tam trubka posilovače. A dál to už není problém, Daewoo má chytře udělané zavěšení na pedálech. Následné odvzdušnění: necháte běžet motor a teprve za pět minut zašroubujete uzávěr, je to v pořádku a sami si spočítejte rozdíl, samotná pumpa je z lehkých slitin, měnil jsem ji proto, že línala ale byla funkční, nemá smysl měnit pouze gumičky mám podezření že jsou stejného průměru jako u 120, já měl rýhy v tělese, válci.

Sada kabelů zapalování Nexia, výrobce TESLA cena s DPH 470,– prodejce Autodíly Krč
Štúrova 1 307 Praha 4
tel.: 241 727 043
Je dobré provést kontrolu, mnohdy budete měnit svíčky a stáhnete, přerušíte je, je v nich mnohačetné uhlíková vlákna k vzhledem k vysokému napětí jiskra téměř vždy přeskočí až jednou, řídící jednotka vám může v tom okamžiku přestat dávat palivo zastaví jeden s vícebodových vstřiků a je nutné znova nastavit řídící jednotku, nevadí ji ale pokud jenom odpojíte baterii, například pro její dobití, vždy musíte odpojit baterii, při odvzdušňování brzd pokud máte ABS, při demontáži volantu pokud máte airbeg.
Svíčky NGK 4ks cena s DPH 356,–Kč originál svíčky V2 spodní zahnutá elektroda má propilování do V, jiskřiště je tímto zdvojené, zde mi zarazila doba výměny 80 tisíc km, byl bych rád, kdyby se k tomu někdo vyjádřil. Všechno neznám, dříve se měnilo 15 tis. km.
prodejce Autodíly Krč
©túrova 1 307 Praha 4
tel.: 241 727 043
K uváděnému opačnému přístupu, s radostí zde uvedu jednání AUTOPOTŘEBY Praha s.r.o.
Železničářů 204 / 6
170 00 Praha 7
Zjistil jsem, že můžu otevřít dveře klíčema od felicie, prostě šroubovákem čímkoliv, přišel jsem na to náhodou, spletl jsem se . Zavolal jsem do uvedeného servisu, a byl jsem okamžitě přijat, dovezl jsem tam auto, jednal jsem přímo s majitelem, přece Vás s tím nenechám na ulici , nespěchal jsem na opravu, následující den mi tentýž majitel, sám tam pracoval volá, že je slyšet kulový čep, tikal tam, při otáčení na místě, všiml jsem si toho taky, nedokázal jsem to však specifikovat, zda ho může vyměnit, souhlasil jsem, byl mi nabídnut originál korejský anebo myslím Lucas, zeptal jsem na jeho zkušenosti a bylo mi sděleno, že je lepší.

Uvádím dále rozpis prací a materiálu:

oprava vozu 433,55
kulový kloub montáž-demontáž 149,50
Beissbarth proměření geometrie 299,00

rozpis materiálu:

vložka s klíčem LP 778,69
vložka s klíčem PP 778,69
příchytka čalounění 9,84
kulový čep řízení pravý 550,00
DJM 2 ks 42,34
Celkem 3 041,61
Celkem s DPH 3 710,80

Jedná se o menší servis dvůr se závorou a ostrahou, tři místnosti dvě dílny s portálovými hevery, velmi vstřícné jednání, byl jsem tam ještě jednou se služební felicií, tekl mi benzín, zajedte si na druhý hever a mrknem na to, během hodinky odjíždím, závada uvolněné víčko nádrže, na tělese nádrže dotažením odstraněno, myslím že tento servis je na hodnocení za jedna. Opakovaná zkušenost. Cena opravy 250,– Kč. Nevím to přesně účet jsem odevzdal v práci. Já jsem si toho všiml ráno, večer jsem natankoval plnou nádrž, dívejte se automaticky
pod auto, mrknu na gumy a vyplatí se to.

Mějte se fajn, zdravíčko a všechno ať se Vám v novém roce splní.

Související:

Sdílejte článek s přáteli