Hallocar autoservis – Praha


Serpico opět dodal informaci o jednom navštíveném autoservisu. Chci se opět podělit o špatnou zkušenost, nechal jsem si vyměnit po testu zadní tlumiče.

Recenze servisu Hallocar v Praze

HALLOCAR v Hrnčířích
Za rybníčky 702
Praha 4
Vybral jsem si SACHS plynokapalinové s tříletou zárukou. První chyba u SACHSE výměna čtyř tlumičů je zdarma s doživotní zárukou!
Při výměně v HALLOCARU museli odříznout spodní držák tlumiče a při zpětném sváření mi odpálili rozdělovač nejspíš pozdě odpojili baterii, prostě tam přišlo nepřípustné napětí. Zaplatil jsem 3 280,- Kč tlumiče a 1 200,- Kč za práci? Při odjezdu auto zhasínalo, neběželo pravidelně ani se nedalo vytočit. Druhá chyba měl jsem jim to tam nechat.
Nechápal jsem souvislost. Při reklamaci na konci týdne, rozdělali rozdělovač s tím, že je vypálená cívka, kterou nemají a dle nich se samostatně nedodává. To není pravda. Pro srovnání celý rozdělovač na 1,5 MPI osmiventil. Stojí u OPLA v Modřanech 12 800,–Kč. V Krči stojí 8 200,- Kč. Mají zde opravdu dobré ceny.

Po dílech lze sestavit za:
Zapalovací modul 3 060,– Krč naše mototechna 4 000,– Opel ( Daewoo )
Cívka 250,– 256,20
Palec 299,– 369,82
Víčko 420,– 513,69
Dále byl špatný jeden kabel zapalování i když byl nedávno nový, vyměnil jsem všechny včetně svíček, zde opět
zaválely v Krči originál NGK japan cena 45,– Kč / ks. Nebyly ale typ V2 tj.: elektroda s propilováním do V, dvojitá jiskra.

Celkové více náklady 6 778,99 + 3 280,– tlumiče + 1 200,– za práci, to je hrůza! Rozdělovač lze sestavit bez problémů, jednoduchá skládanka, jediný možný způsob. Při vysunutí palce to chce použít větší sílu.
Následně jsem nechával proměřit v Srba servisu všechny hodnoty, včetně nastavení předstihu v ceně 737,– Kč. Základní předstih je 5° na klice, nemá smysl dělat samostatně pokud není Strobo-lampa, ale i tak je v servisu dvojí kontrola. Poprvé stroboskop a následně to ukáže test.
Jinak kolegové pozor při mytí motoru. Rozdělovač má dva kulaté větrací otvory kryté mřížkou na základní desce rozdělovače směrem k hlavě motoru. Stačí kapka vody a můžete cívku spálit! S wapem velmi opatrně. Závěrem konstatuji v Krči jsem neuplatňoval žádné případné slevy ale i tak mají velmi dobré ceny.

Serpico

Související:

Sdílejte článek s přáteli