Daewoo sraz Baldovec 2007

Daewoo sraz Baldovec 2007


Přátelé, je mojí milou povinností napsat, jaký byl letošní Daewoo sraz v Baldovci.

Daewoo sraz Baldovec 2007

Většina přihlášených se ukázněně sjela v sobotu kolem 11. hodiny, takže jsme nemuseli čekat na opozdilce. Účast byla velice slušná – sjelo se něco kolem 50 aut a plus mínus kolem 80 účastníků (chválím hojnou účast ze Slovenska). V kempu jsme měli zajištěný oběd, který proběhl oproti loňsku bez problémů a hlavně rychle, takže jsme kolem půl třetí mohli vyrazit na spanilou jízdu po Moravském krasu, za což díky Pecovi, který byl vůdcem naší Daewoo kolony. Během jízdy jsme se minuli s přibližně 100 auty Citroen klubu, který v tu samou dobu měl v Moravském krasu také svůj sraz (co do počtu aut máme ještě co dohánět 🙂 ). Po návratu do kempu si vzal hlavní slovo Řezník a pustil se do toho, na co všichni už rok a jeden týden mlsně čekali – do grilování. V průběhu grilování jsme také vyhlásili výsledky soutěže:

Nejkrásnější interiér: Rado (Matiz)
Nejlepší styling: Iveta (Nexia)
Nejlepší hudba: RC Michal (Matiz)
Nejlepší tuning: Ivan (Nexia)
Celkově nejlepší auto srazu: Ivan (Nexia)

Ti hladovější zůstali v altánku u Řezníka a zbytek (výrazná menšina 🙂 ) se přesunul do hospody na hokej Česko vs. Slovensko. Slovenští bratři vyhráli, což nám ale náladu opravdu nezkazilo. Večer jsme se oddávali gurmánským orgasmům v podání Řezníkových klobás, masa a dalších dobrot, které jste přivezli ze svých rodných krajů, za což mockrát díky! Někteří šli ukázněně spát o půlnoci (třeba já s Milošem), někteří šli spát dokonce ještě dřív, ale nic si nepamatují (Ivoši, to Ty nic, to byl démon alkohol :-)) a našli se i tací, kteří přišli až k ránu (nebudeme jmenovat, zasvěcení vědí) a svými průpovídkami pobavili celou chatku. Stejně jako loni se ukázalo, že Dejváci jsou fajn lidi, kteří si na nic nehrají a ať jsou jakéhokoli věku, dokáží se spolu bavit o čemkoli a být v pohodě.

Ráno jsme měli nachystanou snídani, složili jsme Daewoo vlajky, sbalili si věci a podle množství alkoholu v krvi postupně opouštěli kemp (nevíte, proč Topol a Vojta odjížděli jako poslední 🙂 ).

Počasí sice nebyla žádná sláva, ale na druhou stranu ten, kdo byl na srazu loni, tak pamatuje i sněžení. Jestli tato zlepšující se tendence bude pokračovat, pevně věřím, že příští rok se budeme opalovat a koupat se v bazénu.

Závěrem všem děkuji za výbornou společnost a budu se těšit zase za rok!
ČÁVES :))))

Ivan

FOTO A VIDEO ZDE

Související:

Sdílejte článek s přáteli