daewoo opel sraz milovice 2005

Milovice 14.5.2005. Vše o Opel / Daewoo srazu


Dnes se konal první letošní sraz pořádaný stejně jako minulý rok kluby Kadett a Astra a protože jsme byli pozváni také, mohli jsme se tam srazit kromě Nexií i s 2 kusy 🙂 Nubir a 5-ti Matísky 🙂

Já jsem vyjížděl z Ústí nad Labem v 8H, abych se o hodinu později mohl setkat v Praze s několika kolegy, kteří jeli také stejným směrem do Milovic. Samozřejmě, jak jsem předpokládal, na místo odjezdu u Černého mostu nedorazil takový počet aut, jejichž majitelé slibovali, jak s námi pojedou, ale na to už jsem si zvykl. No vyjeli jsme tedy 3 Nexie a v čele s Yankem (kolegou z TUNING FÓRA), Jájou a jejich libovou červenou Astrou G :o)

V Milovicích jsme byli asi za půl hodiny, cesta sice zpočátku byla docela ucpaná díky stavbě kruhového objezdu, ale pak už to šlo. Mimochodem, v Lysé nad Labem ty kostky, to je teda něco :))
Před cílem nás ještě na železničním přejezdu předjelo NĚJAKÝ HOVADO V BÍLYM GOLFU II. a pak se ten magor v zatáčce málem vymáznul. Takže to už si člověk celkem udělá obrázek, že nejen řidiči služebních Octavii 1.9 TDi jsou prasata, ale i 90% ?lidí? prohánějících vozy značky VW Golf ? a je jedno jakékoliv řady 😉 No my ale jezdíme slušně, protože máme své vozy rádi a tak jsme v klidu dorazili do cíle.

Vstupné bylo 100kč, což je minimum v porovnání s ostatními srazy, ale zábavy jsme si myslím užili mnohem víc než třeba v Mimoni nebo Hradci, kde jsou tisíce aut, ale člověk ani neslyší vlastního slova ?díky? ostatním návštěvníkům, kteří musí ostatním ukázat, že jim to opravdu hraje :))

Ale abych Vás nezásoboval jen informacemi z cesty, tak taky napíšu pár informací ze srazu.

Sešlo se celkem asi 100 aut, z Daewoo Clubu nás bylo něco kolem 20, pokud jsem dobře počítal 🙂
Jsem rád, že jsem opět po pár měsících mohl pokecat s kamarády nexiáři, ale i poznat nové tváře a nová auta. Kompletně předělaná Nubira mě opravdu dostala, sice bych pár úprav udělal jinak, ale i tak je to dost dobrá práce !!! Jinak z našeho Daewoo Clubu je vidět, jak Ivan stále tuní o 106 a jak je vidět na fotkách a brzy snad i videích, jde mu to dokonale. Řezník zase maká na autohifi, Miky také a já už taky snad letos začnu ? repro do předních dveří už čekají jen na montáž :o)

Program srazu byl stejný jako minule, to ale vůbec neznamená, že by ta byla nuda. Sprinty byly vydařené, organizace srazu jako vždy super, ale nejlepší disciplína byla ta, když Řezník vyhlásil soutěž, že on bude rychleji opékat klobásy a masíčko než my to budeme stíhat jíst. No co vám budu povídat, docela mu to šlo a myslím, že nikdo z Milovic neodjížděl s prázdným žaludkem. Jirko, díky za pohoštění, díky tobě nikdo z Daewoo Clubu neumřel hlady :))

Sice jsem musel kvůli obchodu odjet dřív, ale jistě i beze mě zábava pokračovala až do večera.

Jezdím na dost srazů, ale do Milovic na Kadett sraz se těším vždy nejvíc, takže kluci kadeťácký, díky za pozvání a doufám, že se na stejném místě sejdeme i na podzim 😉

PS. Ivane, stále mám na prodej ten modrý neon :))))

Fotogalerie ZDE

Sdílejte článek s přáteli