nexia party ii brno

NEXIA PARTY II. – Brno 27.9.2003


Náš druhý sraz jsme měli v Brně, v sobotu 27.září. Počasí se vydařilo, dálnice byla dobře průjezdná a tak nám cesta z Prahy, společně s Gambim a pojízdnou prodejnou 🙂 AUTODÍLYKRČ, trvala do Brna jen 2 hodiny.

Jeli jsme v klidu, protože rychlost může způsobit i škody, o čemž jsme se bohužel v průběhu odpoledne přesvědčili. Do Brna jsme dorazili kolem půl 12, ty 2 nexie, co už tam stály na domluveném místě, se nedaly přehlédnout. Do 13H se dorazili postupně všichni účastníci.

Nejvíc mě mrzelo, že ze slibované účasti dorazilo jen polovina. No nic, příště nás snad bude zase víc.

I když to byl nexia sraz, přijel i jeden majitel upravené Nubiry, který když přijížděl, ještě nebyl vidět, ale už byl slyšet :). Projeli jsme se po městě, přijeli na místo plánovaného sprintu, kde ale bylo moc chodců, kteří tam neměli být, tak jsme sprint zavrhli a vyrazili směr přehrada. Bohužel při cestě přes město se 2 členové srazili, ale naštěstí to odneslo jen pár odřených a prasklých dílů a nikomu se nic nestalo, což je hlavní !!! Pár fotek z této bouračky najdete mezi fotkami ze srazu. Po příjezdu k brněnské přehradě jsme se na parkovišti pěkně vyřádili a podráždili i pár důchodců v nejmenovaném českém lidovém voze (Favorit) :))) Nakonec jsme se společně vyfotili a kolem 18H vyrazili zpátky k domovu. Nezbývá mi než konstatovat, že náš druhý sraz se vydařil i přes menší účast členů.

Také bych chtěl poděkovat všem členům za účast a hlavně klukům z výše zmiňované firmy, kteří s námi cestovali křížem krážem přes Brno a hlavně nám prodali pár tuningových dílů a věnovali ceny. Honzo – díky !!!

Takže pokud jste v Brně nebyli, stále máte možnost si objednat klubovou samolepku, o které je toho dost napsáno ve fóru, případně mi napište na mail.

Fotogalerie 1 2 3

Videa z tohoto, ale i z ostatních srazů najdete v kategorii VIDEO.

Sdílejte článek s přáteli