czech nexia club

Nexia club jede dál i v roce 2019


Protože jsem se letos opět začal starat o weby, které jsem před mnoha lety založil a patří mezi ně i Chevrolet forum a také tento Daewoo Nexia club, řekl jsem si, že je na čase ty stránky trošku vyladit.

Kdo z vás si pamatuje na rok 2002, to jsem web založil. Od té doby prošel několika grafickými proměnami a protože v té době smartphone ještě nikdo neměl, nebylo nutné design pro chytré mobilní telefony ladit.

Dnes, v roce 2019, více než 50% uživatelů sleduje internetové stránky právě přes mobil.

Takže to bylo hlavním cílem nové verze stránek Nexia, aby se dobře prohlížely na mobilním telefonu, ale samozřejmě i na počítači, notebooku či tabletu.

Z původního redakčního systému Phprs jsem přešel na WordPress, který používá třetina webů na celém světě a mám s ním dobré zkušenosti, navíc je často aktualizovaný, to ten původní systém nebyl, protože byl jeho vývoj ukončen.

Snažil jsem se zachovat téměř vše z původního webu, pár věcí ještě budu dodělávat za pochodu (galerii a asi i auta členů CZ + EN Club cars), ale jinak bych řekl, že to hlavní tam snad je, hlavně mi šlo o kategorii Jak na to, aby byla kompletní, protože tu zde čtete nejraději.

Tak hurá do čtení, já jsem slzu v oku zamáčknul, opravdu ty texty jsou slušná nostalgie…

Milosh

Pokud najdete nějakou chybu či nefunkční stránku, budu rád když mi napíšete – klidně zde do komentářů, ať to mohu co nejdřív opravit, díky.

Sdílejte článek s přáteli