Hlavní stránka | Galerie | FORUM | Download | Odkazy | Vyhledávání | RSS
  Navigace
NEXIA OBECNE
Historie
Recenze - NEW
Galerie
Video

KOMUNIKACE
Ankety
Inzerce
FORUM

NEXIA CLUB
Vaše auta - Czech
Vaše auta - World
Samolepka

SRAZY
Daewoo srazy a jiné

ÚPRAVY
Jak na to
Auto-Hifi
Tuning
Virtual tuning

TECHNIKA
Manuály
Servis. prohlídky
Autoservisy

LINKS
Odkazy
Naše bannery

15 nej článků
Všechny články
Statistika
Rozšířené vyhledávání

  Nexiaclub.com
Copyright 2002-2019
MILOSH
  Náhodně z galerie

zobrazení:
známka: 0

  Návštěvnosttéma * PROJECT11 z Ruska
Vydáno dne 02. 10. 2004 (15628 přečtení)

A máme tu zase jeden přírůstek do galerie, který mi přišel z Ruska. Člověk, co mi tuhle kárku poslal, prý není majitelem, ale ta nexie je jeho známého. A teď přijde to hlavní. Tato nexie má označení PROJECT11. Číslo v názvu mi moc není jasné, ale snad to zjistím :))

Na první pohled auto vypadá, jako by bylo jen celé ospoilerované, ale po bližším prozkoumání to tak není, neboť je vidět, že majitel si dal se svým projektem dost práce a pod kapotou je motor z Daewoo Lanos a o přímé sání s kužel. filtrem.
 
Samozřejmě by to nebyl správný tuner, kdyby neměl upravenou i výfukovou soustavu s laděným koncovým tlumičem, což je dobře vidět na obrázku.
 
Co mě ale na tomto sedanu zaujalo, byly čiré světlomety, a to vepředu i vzadu. Pokud byste o toto měli zájem, tak vidím jedinou možnost jako vyrazit na výlet na "východ", protože tam nexií jezdí dost a asi se jim i toto vyplatí vyrábět. U nás by o tyto světla mělo zájem tak 10 lidí, takže to by asi nemělo význam vůbec vyrábět. Holt nexie není právě moc upravované auto, což je myslím si, škoda, protože jak je vidět třeba v Galerii, po pár úpravách to je super auto, ale ani v sérii není "k zahození". Hlavně 3D model svádí k úpravám
Jak jsem se zmínil už na začátku článku, tak tento projekt má pár plastových doplňků, kterými jsou přední spoiler a na nárazníku nechybí tahokov s dodělanými mlhovkami, prahy, zadní spoiler na kufru i pod nárazníkem. Pěkně autu sluší i bílé boční blinkry.
A samozřejmě když už je udělaný motor i vzhled-styling, tak na řadu přichází interiér. Kdo dnes nemá v autě DVD přehrávač s výklopným dispejem, jako by nebyl. A v Rusku to platí dvojnásob :)))
 
Tímto se s vámi loučí PROJECT11 a já doufám, že pokud u této cool nexie proběhnou ještě nějaké úpravy, tak že náš web bude první, kdo o tom bude informovat.
 
Pokud i vy máte zajímavou nexii a rádi byste se s ní prezentovali na těchto stránkách, tak to není vůbec žádný problém. Samozřejmě ve vyjímečných případech by bylo možné napsat článek o jakémkoliv modelu. Přestože jsme web o nexiích, je dobré vědět, co se děje na automobilové scéně


Související články:
Milosh a jeho Noname Nexia :) (19.05.2005)
Nexia 2.0 16V GTE z Anglie (15.03.2005)
Žlutý drak z Magdeburgu (11.10.2004)
[Akt. známka: 2,56 / Počet hlasů: 181] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Milosh | Počet komentářů: 626 | Přidat komentář )

  Jazyk / Language

  Sociální sítě
Daewoo Nexia club

  Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Š 2002-2011 nexiaclub.com
PaBi3 design --- Powered by phpRS