Hlavní stránka | Galerie | FORUM | Download | Odkazy | Vyhledávání | RSS
  Navigace
NEXIA OBECNE
Historie
Recenze - NEW
Galerie
Video

KOMUNIKACE
Ankety
Inzerce
FORUM

NEXIA CLUB
Vaše auta - Czech
Vaše auta - World
Samolepka

SRAZY
Daewoo srazy a jiné

ÚPRAVY
Jak na to
Auto-Hifi
Tuning
Virtual tuning

TECHNIKA
Manuály
Servis. prohlídky
Autoservisy

LINKS
Odkazy
Naše bannery

15 nej článků
Všechny články
Statistika
Rozšířené vyhledávání

  Nexiaclub.com
Copyright 2002-2019
MILOSH
  Náhodně z galerie

zobrazení:
známka: 0

  Návštěvnosttéma * NEXIA PARTY II. - Brno 27.9.2003
Vydáno dne 27. 09. 2003 (8295 přečtení)

Náš druhý sraz jsme měli v Brně, v sobotu 27.září. Počasí se vydařilo, dálnice byla dobře průjezdná a tak nám cesta z Prahy, společně s Gambim a pojízdnou prodejnou :-) AUTODÍLYKRČ, trvala do Brna jen 2 hodiny.

Jeli jsme v klidu, protože rychlost může způsobit i škody, o čemž jsme se bohužel v průběhu odpoledne přesvědčili. Do Brna jsme dorazili kolem půl 12, ty 2 nexie, co už tam stály na domluveném místě, se nedaly přehlédnout. Do 13H se dorazili postupně všichni účastníci. Nejvíc mě mrzelo, že ze slibované účasti dorazilo jen polovina. No nic, příště nás snad bude zase víc. I když to byl nexia sraz, přijel i jeden majitel upravené Nubiry, který když přijížděl, ještě nebyl vidět, ale už byl slyšet :). Projeli jsme se po městě, přijeli na místo plánovaného sprintu, kde ale bylo moc chodců, kteří tam neměli být, tak jsme sprint zavrhli a vyrazili směr přehrada. Bohužel při cestě přes město se 2 členové srazili, ale naštěstí to odneslo jen pár odřených a prasklých dílů a nikomu se nic nestalo, což je hlavní !!! Pár fotek z této bouračky najdete mezi fotkami ze srazu. Po příjezdu k brněnské přehradě jsme se na parkovišti pěkně vyřádili a podráždili i pár důchodců v nejmenovaném českém lidovém voze (Favorit) :))) Nakonec jsme se společně vyfotili a kolem 18H vyrazili zpátky k domovu. Nezbývá mi než konstatovat, že náš druhý sraz se vydařil i přes menší účast členů.
Také bych chtěl poděkovat všem členům za účast a hlavně klukům z výše zmiňované firmy, kteří s námi cestovali křížem krážem přes Brno a hlavně nám prodali pár tuningových dílů a věnovali ceny. Honzo - díky !!!
Takže pokud jste v Brně nebyli, stále máte možnost si objednat klubovou samolepku, o které je toho dost napsáno ve fóru, případně mi napište na mail.

Fotogalerie 1 2 3

Videa z tohoto, ale i z ostatních srazů najdete v kategorii VIDEO.[Akt. známka: 2,11 / Počet hlasů: 46] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Milosh | Počet komentářů: 985 | Přidat komentář )

  Jazyk / Language

  Sociální sítě
Daewoo Nexia club

  Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Š 2002-2011 nexiaclub.com
PaBi3 design --- Powered by phpRS