Hlavní stránka | Galerie | FORUM | Download | Odkazy | Vyhledávání | RSS
  Navigace
NEXIA OBECNE
Historie
Recenze - NEW
Galerie
Video

KOMUNIKACE
Ankety
Inzerce
FORUM

NEXIA CLUB
Vaše auta - Czech
Vaše auta - World
Samolepka

SRAZY
Daewoo srazy a jiné

ÚPRAVY
Jak na to
Auto-Hifi
Tuning
Virtual tuning

TECHNIKA
Manuály
Servis. prohlídky
Autoservisy

LINKS
Odkazy
Naše bannery

15 nej článků
Všechny články
Statistika
Rozšířené vyhledávání

  Nexiaclub.com
Copyright 2002-2019
MILOSH
  Náhodně z galerie

zobrazení:
známka: 0

  Návštěvnosttéma * Daewoo Nexia
Vydáno dne 04. 02. 2006 (22938 přečtení)

Recenze z webu www.autoresurs.cz

Snad právě díky podobnosti s modelem Racer se Nexia udržela ve výrobním programu automobilky Daewoo pouze do roku 1997, kdy ji vystřídal modernější vůz Daewoo Lanos. Automobil se vyráběl jako třídveřový nebo pětidveřový hatchback a čtyřdveřový sedan. Vůz s třídveřovou karosérií nabízí v měřítcích nižší střední třídy slušný vnitřní prostor, v pětidveřovém nebo čtyřdveřovém provedení se cestující cítí ještě lépe. Zavazadlový prostor třídveřové varianty má objem 390 litrů, sklopením zadních sedadel se zvětší na 720 litrů. Čtyřdveřový sedan nabízí prostor pro zavazadla o objemu 530 litrů. имбирь

Bohužel nabídka pohonných jednotek je opravdu velmi malá. Jedná se o dva zážehové agregáty o objemu 1,5 litru, převzaté z vozu Opel Kadett. Konstruktéři Daewoo jim zvýšili výkon na 55 kW (75 k) a 66 kW (90 k). Silnější motor disponuje šestnáctiventilovou technikou. Pohonným jednotkám Nexie nevyhovují vysoké otáčky, což se projevuje zvýšenou spotřebou paliva a hladinou vnitřního hluku. Při plynulé jízdě je spotřeba příznivá. Иван чай

K záporům Nexie patří nekvalitní plastové materiály použité v interiéru, které se často deformují vlivem slunečního záření. Nepříjemnosti mohou nastat i s klíčky, ty jsou náchylné k lámání. Mezi klady se řadí slušný vnitřní prostor, pohodlné pérování a dobře tvarovaná sedadla.

Nexia dosti často trpí různými poruchami. Mezi ty nejčastější paří prasklý ozubený řemen, propálené těsnění hlavy válců, netěsné kapalinové čerpadlo a únik oleje z motoru. Ani výfukový systém se nemůže pochlubit dlouhou životností.

Lákavá je především cena, za niž se dá ojetá Nexia pořídit, ta je totiž daleko nižší než u stejně starých vozů konkurence. Kromě toho, je většina automobilů slušně vybavena, například ABS či airbagem řidiče. Je však nutné myslet na skutečnost, že se jedná o vůz, jehož komponenty byly použity již u starších automobilů Opel Kadett nebo Daewoo Racer a před použitím v Nexii prošly pouze lehkou úpravou.

chlorine free green office supplies


[Akt. známka: 2,03 / Počet hlasů: 473] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Milosh | Počet komentářů: 2659 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.autoresurs.cz )

  Jazyk / Language

  Sociální sítě
Daewoo Nexia club

  Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Š 2002-2011 nexiaclub.com
PaBi3 design --- Powered by phpRS