Hlavní stránka | Galerie | FORUM | Download | Odkazy | Vyhledávání | RSS
  Navigace
NEXIA OBECNE
Historie
Recenze - NEW
Galerie
Video

KOMUNIKACE
Ankety
Inzerce
FORUM

NEXIA CLUB
Vaše auta - Czech
Vaše auta - World
Samolepka

SRAZY
Daewoo srazy a jiné

ÚPRAVY
Jak na to
Auto-Hifi
Tuning
Virtual tuning

TECHNIKA
Manuály
Servis. prohlídky
Autoservisy

LINKS
Odkazy
Naše bannery

15 nej článků
Všechny články
Statistika
Rozšířené vyhledávání

  Nexiaclub.com
Copyright 2002-2019
MILOSH
  Náhodně z galerie

zobrazení:
známka: 0

  Návštěvnosttéma * Autodíly Krč ? ten správný obchod pro vás
Vydáno dne 18. 10. 2004 (9846 přečtení)

Dnes si představíme prodejnu z Prahy, která má název Autodíly Krč, a sídlí v Praze 4 ? Krči, Štúrově ulici č.1307.Zvenčí je obchod dobře rozpoznatelný, neboť název se opravdu ani z dálky nedá přehlédnout :)

Uvnitř prodejny Vás uvítá příjemný personál a na to, že obchod není svojí rozlohou moc velký, tak zde najdete opravdu mnoho náhradních dílů na váš model Daewoo, ale v sortimentu jsou i díly na další značky vozů jako Škoda, Fiat a Lada. Pokud jste příznivcem tuningových úprav, je zde i možnost několik tuning. doplňků zakoupit.

Firma nabízí zboží od renomovaných firem a pokud se stane, že sháníte něco, co nemají skladem, tak není problém toto objednat a i když nejste z Prahy, tak není problém zboží zaslat na dobírku. Od září 2004 firma rozšířila možnost posílání náhradních dílů i na Slovensko.
 
V dnešní době kdo nemá webové stránky, jako by nebyl. U firem to platí dvojnásob a tak ani tato firma není vyjímkou.
Web je velmi uživatelsky příjemný, najdete zde všechny potřebné informace, ale hlavně jednoduchý E-SHOP díky kterému nemusíte vážit cestu do jejich kamenného obchodu a vše si můžete v klidu prohlédnout z pohodlného křesla z domova :).
U některých internetových obchodů dostanete slevu oproti nakupování v ?normálním? obchodě a tak i zde je toto pravidlem, že při nákupu přes internet dostanete slevu 2% na zakoupené zboží.
Sám za sebe mohu říct, že jsem tuto možnost již několikrát využil, a cokoliv jsem si objednal, mi vždy přišlo do několika dnů.

Zatím jsem neobjevil lepší obchod s díly na naše vozy Daewoo, kde by přístup personálu i ceny byly na stejně kvalitní úrovni jako právě zde.
Vy, co jste byli na našem druhém nexia srazu minulý rok v Brně, jste se o tom určitě mohli přesvědčit, protože mobilní prodejna Autodílů :) s námi jela až z Prahy, a doufám, že i když jejich tržba v Brně nebyla právě největší, tak se chlapci přesvědčili, že my nexiáři jsme dobrá parta, i když jsme jim právě ten den neudělali tržbu za pár tisíc :).[Akt. známka: 2,22 / Počet hlasů: 76] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Milosh | Počet komentářů: 1379 | Přidat komentář )

  Jazyk / Language

  Sociální sítě
Daewoo Nexia club

  Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Š 2002-2011 nexiaclub.com
PaBi3 design --- Powered by phpRS